XX REAL - realitná kancelária

Mlynská Bašta

známe miesto, nové príbehy

Hypocentrum

Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

V Trenčíne pribudne nová obytná štvrť nízkoenergetických domov

Bratislava, 18. novembra 2014 – Developerská spoločnosť Domy TN
začala s výstavbou nízkoenergetických radových rodinných domov v Trenčíne s názvom Komplex Pod Sokolice. Rodinné domy budú stáť na ulici Súvoz, v trenčianskej mestskej časti Pod Sokolice. V projekte je naplánovaných 16 dvojpodlažných domov, ktoré budú postavené z materiálov zameraných na úsporu energií. Aktuálne prebieha výstavba prvých štyroch rodinných domov.


Uzavretý obytný súbor ponúka 4-izbové nízkoenergetické rodinné domy už od 149 000 €, pričom v cene je zahrnutý  pozemok. „Domy sú postavené z materiálov, ktoré budúcim majiteľom garantujú veľkú úsporu energií. Ročné náklady na vykurovanie nepresiahnu 410 €. V prepočte na mesiac hovoríme o necelých 37 € na celý dom, hovorí Ján Migaš, z realitnej kancelárie XX REAL, ktorá je výhradným predajcom projektu. Urbanistický a architektonický koncept projektu naznačuje otvorený štýl bývania. Neoplotené predzáhradky domov bude lemovať uličný priestor, okolo ktorého povedie príjazdová komunikácia napájajúca sa na premávku hlavnej ulice.


Komplex  rodinných domov obsahuje jeden typ domov, ktoré budú umiestnené po oboch stranách prístupovej komunikácie. Dvojpodlažné domy s plochou strechou sú charakteristické jednotnou architektúrou, ktorej uniformnosť narúša farebné striedanie vzhľadu ich fasády. Ku každému domu prislúcha vlastná garáž a parkovacie miesto. Domy budú stáť v dvoch radoch, na pozemkoch o výmere od 243 m² do 491 m².  


Dom je dispozične rozdelený na dennú a nočnú zónu. Prízemie tvorí kuchyňa, ktorá je prepojená s jedálňou a obývačka s prístupom na vonkajšou zastrešenú terasu. Na poschodí sa nachádzajú dve detské izby, spálňa, dva šatníky a kúpeľňa. Z kúpeľne a spálne je prístup na balkón.


Pre lokalitu Pod Sokolice je príznačná blízkosť viacerých nákupných centier, taktiež vlakovej a autobusovej stanice. Nachádza sa v blízkosti mestskej časti Sihoť, ktorá obyvateľom poskytuje pestré možnosti športového vyžitia, pretože sa tu nachádzajú mestské športové areály napr. hokejový a futbalový štadión.


Developer:  Domy – TN, s.r.o.
Predajca: XX REAL, s.r.o., pobočka Trenčín
Hypotekárny partner: Hypocentrum finančné služby, s.r.o. 

Novinky a aktuality
11.4.2016 Realitný trh prekvitá: O ktoré novostavby v Bratislave je najväčší záujem Na bratislavskom rezidenčnom trhu sa na začiatku ...
25.1.2016 Zdražovanie bytov bude pokračovať aj tento rok Slováci budú musieť vynaložiť väčšie výdavky spojené s kúpou nehnuteľnosti aj v ...
14.1.2016 V minulom roku pribudol v Bratislave rekordný počet nových bytov Bratislavský rezidenčný trh novostavieb priniesol ku koncu ...
16.1.2016 Slovensko nie je Európa. Aspoň v nájomnom bývaní Modelový príklad: stredne veľké nemecké mesto, v ktorom žije štvorčlenná rodina. ...
4.11.2015   Aktivitu na rezidenčnom trhu v 3. štvrťroku nezastavil ani letný útlm. Práve naopak. Výstavba i predaj bytov v hlavnom ...
V krátkosti o nás

Aby sme proces získania vašej vysnívanej nehnuteľnosti čo najviac zjednodušili, vytvorili sme nový koncept služieb. Spojili sme služby realitnej kancelárie XX REAL a Hypocentra pod „jednu strechu“. 

Garanciou kvality sú vyše 10-ročné skúsenosti so sprostredkovaním finančných služieb a rovnako silné skúsenosti s realitným trhom.
 
Nestrácajte čas hľadaním, triedením a štúdiom všetkých potrebných informácií. Získajte ponuku financovania a bývania pripravenú presne pre vaše potreby.

Mgr. Miriam Horňáková